Meeste arsti juurde vaja tulla 10.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Mul selline mure, et mul arvatavasti eesnaha põletik. Sooviks ruttu arsti juurde tulla, et mis ma tegema pean, kuhu helistama, kas peab aja kinni panema või võib niisama kohale tulla? Ja kus üldse Tartus meestearstid on. Nagu näha, mul täielik info puudus. Kas ma pean ennem arstile tulekut midagi tegema ja milline see protseduur seal arsti juures üldse välja näeb?

Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vastuvõtuinfo leiate arsti tutvustuse juurest.
Uuringute optimaalse skeemi leiate portaalist sektsioonis Tasub teada - Kiiruuringud meestele.
Edu
Margus Punab