Probleemid erektsiooniga 05.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Minu sõbral on vahepeal erektsioon ja vahepeal pole. Kui on olnud vahekordade vahe näiteks kolm päeva, siis tekib erektsioon kohe. Kui aga peale õnnestunud vahekorda järgmisel päeval uuesti proovida, siis erektsiooni ei teki isegi suuseksiga mitte. Millest selline asi tingitud võib olla ja millist ravi saaks kohaldada?
Tänan juba ette vastuse eest.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kindlasti saab teie sõpra aidata. Selleks soovitan külastada meestarsti. Ilma täpsema infota (puudu isegi vanus) siin kaude mingit nõu anda ei saa.
Edu soovides
Margus Punab