Mure abikaasa pärast 03.07.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Selline küsimus. Mu mehel on vähemalt kümme aastat herneterast veidi väiksem moodustis munandeid ümbritseva naha all. See punn liigub, kui sõrmedega katsuda, eest ära. Vaevusi ei pidanud tekitama. Ta ei ole aja jooksul läinud suuremaks ega väiksemaks, lihtsalt on olemas. Mis see võib olla? Kas sellele peaks aeg-ajalt pilgu peale viskama või võib ära unustada?

Aitäh vastamast.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõige kindlam on esmalt arstile näidata ja siis ära unustada.

Võimalikke põhjuseid on mitmeid. Siiski on parem teada, mis koest moodustis pärit on. Mõnel puhul on kasulikum muundunud kude turvalisuse mõttes ära võtta.

Edu soovides

Margus Punab