seks 04.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Millist seksi võib nimetada regulaarseks? Kas 1 kord nädalas on regulaarne?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui seksite regulaarselt kord nädalas, siis on tõesti tegemist regulaarse seksuaaleluga.
Kui mõttes mõlkus siiski tavaline/normaalne seksuaalelu sagedus, siis võin öelda, et see sõltub vanusest, tervisest, individuaalsetest ja suhteeripäradest ning paljudest muudest teguritest. Keskmine 25-50 aastane eesti mees seksib 1-3 korda nädalas.
Edu soovides
Margus Punab