eesnahk kinni kasvanud 03.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Abikaasal (45 aastane mees) kasvas umbes 6 kuud tagasi eesnahk suguti pea külge kinni, umbes 1 cm ulatuses. Penis on valulik ja suguelu võimatu. Enne seda olid pikka aega haavandid, mis raviti terveks Klotrimasooli ja Tiberaliga. Abikaasa kardab arsti juurde minna, et nagunii on vähk. Kas on ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arvatavalt on tegenist pikaajaliset põletikust tingitud tõsise eesnaha kahjustusega. Kasvaja tõenäosus on väike, siiski tuleb ka see võimalus uuringutega kindlasti välistada.
Võtke mehel natist kinni ja tooge ta vastuvõtule! Suure tõenäosusega saab teie meest edukalt aidata.
Edu soovides
Margus Punab