Kas ja kuidas parandada erektsiooni? 02.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Lugedes paljusid siinseid vastusei kipub jääma kõlama ütlus "Olete üsna keskmine eesti mees kelle vahekorra kestvus on 3-4 minutit ja peale orgasmi on järgmine vahekord võimalik alles mõningase aja pärast".

Ise olen 31 aastane mees ja seis väga sarnane. Erinevuseks on selles, et erektsioon tekib suhteliselt normaalselt aga selle säilimine on natuke kaootiline ehk erektsioon kipub kaduma väga kergelt (kassvõi pooleminutine paus eelmängus). Ühesõnaga peenise kõvenemine ja lõtvumine toimub väga kiiresti. Ja peale orgasmi on suht lootusetu vahekorda astuda. "Taastumine" võtab väga kaua aega.

Kas on olemas mingeid võimalusi või ravimeid mis selliseid asju ajutiselt või permanentsemalt paremaks muudaks. Vahel on soov tegeleda seksiga ka rohkem kui 3-4 minutit. Probleem ei ole selles, et naine ei saaks rahuldatud vaid selles, et tahaks lihtsalt seksuaalelu parandada.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Analüüs on teil täpne - Gaussi kõver toimib suhteliselt universaalselt ja seetõttu suur osa mehi ongi keskmised.
Enamik mehi saavad permanentselt püsivat raudkõva erektsiooni nautida vaid varases noorukieas. Kui esimene torm möödub, siis on aeg fookus erektsiooni tugevuselt pöörata suhte kvaliteedile. Selleks et elada head seksuaalelu ei pea peenis püsivalt kõva olema ja kui ikka on paus siis on aeg ka peenisel puhata.
Kõigi teie murede lahendamiseks on olemas ajutise (kasutamisaegse) toimega ravimid mille retseptide saamiseks soovitan külastada meestearsti.
Edu soovides
Margus Punab