spermast 25.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Kas on põhjust muretsemiseks ja millest võib see tingitud olla, kui viimati vahekorras olles oli sperma tumepruun (vana vere segune?)? Varem ei ole seda märganud, samuti ei ole esinenud muid kaebusi.
/u aasta tagasi tegime partneriga läbi ravikuuri suguhaiguste raviks. Partneril on peale kuuri mitmeid kordi tehtud uuringuid - kõikide vastused negatiivsed/

Tänud ette vastuse eest.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahtlustaksin eesnäärme põletikku (hiljutised suguhaigused +v ana veri spermas). Soovitan teha sugutrakti põletiku uuringud - täpsemalt vaata sektsioonist tasub teada- kiiruuringud meestele.
Edu soovides
margus Punab