Mida teha ??? 21.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Küsimus järgmine...viimase kahel päeval on hakanud kusitist väheke mädaerituma...samas jälle mingeid muid Gonorröa sümptomeid pole ja viimasest vahekorrast on ka juba kuu aega möödas....kas see on siis ikkagi gonorröa või võib see mingi muu haigus olla??? Kuidas seda ravida ja kui palju see maksma läheb???

(M/20)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Gonorröa on Eestis harv haigus. Suure tõenäosusega on tegemist siiski ägeda suguhaigusega. Soovitan esmalt teha suguhaiguste uuringud ja selle alusel juba täpse ravi. Võimalikuks eritise põhjuseks võib olla ka eesnäärme põletik. Täiendava info leiate portaali tasub teada sektsioonit- kuidas diagnoosida suguhaiguseid ja kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab