Kõva moodustis suguti taga 13.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
Suguti taga, paremal pool ja pigem juba kehaõõnes on katsumisel kõva tükk.
Vasakul pool ma samasugust tükki ei ole täheldanud. Tegu oleks nagu luu või kõhre tükiga, mis ei ole katsumisel valulik, ega ka aja jooksul kuidagi muutunud (s.t. suurenenud ega vähenenud). Kas muretsemiseks on üldse põhjust?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Selliste muutuste kohta saan mõistliku hinnangu anda ainult peale teie läbivaatust. Suure tõenäosusega ei ole tegu ohtliku haigusega. Siiski soovitan soojalt kõik kahtlased muutused selles piirkonnas meestearsti või uroloogi juures üle konsulteerida.
Edu soovides
Margus Punab