üks küsimus 12.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, olen 14-aastane poiss ja mul on üks rind teisest suurem ja vahetevahel on selles rinnas ka väike valu . tahax teada, kas see on normaalne võimilles asi?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on sagedase puberteedi algfaasiga kaasaskäiva hormonaalse tasakaalu häirega. Enamikul juhtudel taandub rinna muutus 3-9 kuu jooksul. Kui valu peaks elu kvaliteeti häirima, siis tasuks ennast meestearstile näidata.
Edu soovides
Margus Punab