hormonaalne häire? 07.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

olen 16 aastane noormees. probleem seisneb selles et üks rind on nagu liiga suur. teisest oluliselt suurem. aasta tagasi sai mingile meestearstile näidatud ja see soovitas vitamiine süüa. see vitamiinide söömine tekitas rinnas ainult valu. mis nüüd ette peaks võtma? probleem ise on püsinud ligi 3 aastat.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tõesti tegemist puberteediperioodil esineva nais ja meessuguhormoonide tasakaalu häirumisega teie organismis. Soovitan külastada tõelist, mitte `mingit` meestearsti kes teeb vajalikud uuringud ja määrab ravi. Kindlasti on võimalik teid aidata!
Edu soovides
Margus Punab