haigus 06.01.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Käisin anon. kab. kontorollimas, kuna tekkisid suguhaigusele viitavad tunnused (valulik urineerimine, eritis kusitist-mitte eriti rohke,selline valkjas). Tulemused ei näidanud midagi, kuid sümptomid on endiselt. Ka partner lasi ennast kontrollida, ka temal ei leitud midagi. Milles võib olla probleem?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui suguhaigused on välistatud, siis on kõige tõenäolisemaks põhjuseks ägenemisfaasis eesnäärme põletik. Soovitan tulla vastuvõtule. Eelnevalt võiksite laboris ära teha sperma analüüsi põletiku suhtes (võimalik Tallinnas HTI laboris, Tartus Tähe Erakliinikus).
Edu soovides
Margus Punab