mäda punni taolised asjad suguti piirkonnas 30.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
mul on mäda punne meenutavad punnid suguti piirkonnas. mida tegema pean. ega see eluohtlik ei ole...kas seda saab ravida ka mingite tabletidega või....

Mures.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sellise kirjelduse alusel tarka nõu anda ei saa. Soovitan haiguse täpsustamiseks külastada meestearsti.
Edu soovides
Margus Punab