Frenulum breve 25.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,
olen 18 aastane noormees. Umbes aasta tagasi vahekorras olles panin tähele teatud anomaaliat oma peenisel. Peale pikemat internetist otsimist leidsin ka nime oma olukorrale: frenulum breve.
Nüüd tekivad aga küsimused: kuhu ma pean pöörduma (meestearsti, uroloogi või kellegi muu poole?), kas eestis teostatakse frenuloplastikat (inglise k. frenuloplasty), palju mulle nii vastuvõtt kui operatsioon maksma läheb, kas haigekassakaart annab mulle mingit soodustust (plastika on teatavasti kallis)?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Frenulumi plastikat teevad Eestis peamiselt meestearstid. Vastuvõtu hind sõltub valitud kliinikust - küsige registreerimise telefonidelt. Mina teen vastavaid operatsioone Tartus ja hind jääb vahemikku 2000-3000 EEK.
Edu soovides
Margus Punab