karvakasv 20.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 20 aastane noormees, kõik peale habeme kasvu on normaalne. Habet kui sellist üldse ei kasva mingid üksikud peenikesed karvad vaid. Sooviks teada, et kuhu peaks sellise probleemiga pöörduma ja kas see võib ka iseenesest üle minna.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist lihtsalt teie kehalise eripäraga. Uurige oma lähedastelt meesugulastelt kuidas toimus nende areng. Kui kahtluseuss ikka purema jääb võib tulla meestearsti vastuvõtule. Saame teha hormoonuuringud ja seeläbi asjasse veidi enam selgust.
Edu soovides
Margus Punab