pikk eesnahk 19.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on hirmus pikk eesnahk, isegi kõvas olekus on ta täies ulatuses
üle peenise pea. Samas liigub kenasti ja puha, aga ei seisa paigal
peenise pea taga kui vaja. Lõdvas olekus on täitsa inetu lont. Kas
seda saab korrigeerida? Ei soovi täielikku ümberlõikust, pigem eesnaha
osalist lõikamist? Mis see maksab ja kas seda ka haigekassakaarti
eest tehakse?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kuna tegemist on kosmeetilise defektiga, siis kuulub selline eripära erameditsiini töömaile. Elite/Tähe kliinikus Tartus maksaks vastav operatsioon 4000 EEK.
Edu soovides
Margus Punab