Küssa 18.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, kui peenis on u 4cm.Kas see on normaalne.Kui on probleeme erektsiooni ja eneserahuldamisega.Kas midagi annab parandada siis või tuleb operatsioonile minna.Juga on nõrk.Uriiniproov on korras( arsti sõnul).Vanus 30.Karsklane.Psühholoogiavärk jookseb mööda külgi maha- tarbetu.Kas miskit võib korrast ära olla testosterooniga.
AITÄH

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kas 4 cm rahuolekus või erektsioonis. Esimesel juhul võib olla norm, teisel juhul on ilmselt mingi probleem. Kuna probleem on kompleksne, siis soovitan soojalt meestearsti külastda. Vastuvõtul saab teha läbivaatuse, uuringud ja leida ka optimaalsed ravimeetodid.
Edu soovides
Margus Punab