imelik põis 15.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline mure, et pöis on muidagi imelik. Nimelt oleks nagu mingi raskus sees. Urineerimine valulik ei ole, samuti ei ole sellist tunnet nagu tahaks kogu aeg vetsu minna. Samas aga urineerin tihedamini kui vaem, mitte just sellepärast et häda on, vaid lihtsalt tihedamini. Tripper see ei ole, sest muidu peaks valus olema ja mäda tulema. Ise kahtlustan, et sain sugulisel teel mingi infektsiooni (foorumit lugedes tundus et vöib olla probleem ureaplasmaga vms). Probleem tekkis 4 päeval peale vahekorda. Väliseid haigusele viitavaid tunnuseid ei ole (punetus, haavandit või midagi taolist). Suguti valus ei ole. Äkki lihtsalt külmetus? Arsti juurde saan alles järgmisel nädalal, seni olen kaks päeva tarvitanud ravimit Prostamol. Natuke paremaks läks, aga mitte eriti.

Mida arvate Teie? Mida vöiksin teha enne kui arsti juurde lähen (juua neeruteed vöi mingi ravim)?

Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Loodan, et olete tänaseks suguhaiguste uuringud juba ära teinud. Kahtlustada võiks tõesti ureplasmat ja klamüüdiat. Kui suguhaiguseid ei leitud, peaks tegema sperma testi põletikule, et välistada eesnäärme põletik.
Edu soovides
Margus Punab