Ebameeldivus 12.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul on selline probleem, et mu suguelundi eesnahale tekkivad lõhed ja ma ei saa nahka maha tõmmata, millest see tingitud on ja mis ma peaksin tegema, et sellest lahti saada. See on kestnud juba mitmed aastad.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on ilmselt kroonilise eesnaha põletikuga. Soovitan külastada meestearsti. Vastuvõtul, muutuseid nähes, saab leida just teile sobiva ravimeetodi.
Edu soovides
Margus Punab