veel küsimusi 04.12.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere jälle! Kirjutasin Teile mõniaeg tagasi oma 17. aastasest poisist, kes käib pidevalt pissil. ütlesite, et tal võibolla äge sugutrakti põletik. Mis tunnuseid sellel veel võib olla? Viimasel ajal olen tähele pannud enne vahekorda, et ta suguti lõhnab tugevalt, kuigi ta käib 2 korda päevas pesemas. Ja peale vahekorda hakkan mina sügelema (allergia sperma suhtes?) kuigi muul ajal mingit sügelust ei ole ja põletikke/haiguseid mul pole. Kondoomi me vahekorra ajal ei ole kasutanud. Kas mina võin ka niimoodi põletiku saada? Ma püüdsin poisile rääkida, et ta arsti juurde läheks. tema aga tundis ennast solvatuna, sest enda arvates on temaga ok kõik. Siin kus me elame pole ühtegi meestearsti ka...

Suured tänud Teile
Neiu A.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõik teie poolt kirjeldatu kinnitab põletiku esinemist. Soovitan ka teil oma günekoloogi külastada.
Iga inimene vastutab oma (ja veidi ka oma lähedaste) tervise eest ise. Kahjuks saadakse sageli sellest aru liiga hilja.
Meestearsti juurde jõuab ka kaugeimast Eestimaa nurgast vähem kui 4-5 tunniga. Aidata saab ka perearst.
Edu soovides
Margus Punab