valtrex 29.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, käisin 28. nov teie juures konsultatsioonil ja selle tulemusena kirjutati mulle Teie poolt selline rohi nagu Valtrex(mida tuleb lokaalselt 2 korda päevas peale määrida). Aga apteegist pakuti mulle ainult mingeid tablette nimega Valtrex. Apteekrid väidavad, et sellist rohtu neil ei olegi. Mis teha, kas ostan tabletid ja hakkan neid sööma

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui ravim sai kirjutatud konduloomide raviks, siis on ravimi nimeks vartex. Kõrvale kirjutan tavaliselt veel toimeaine podufüllotoksiin. Tegelikult ei saa ma välistada ka omapoolset eksitust retsepti kirjutamisel või ka probleemese käekirja mõju. Tabletiga pole midagi peale hakata. Soovitan pöörduda samasse apteeki ja paluda ravim ümber vahetada. Võite vastuse välja trükkida ja apteeki kaasa võtta.
Vabandustega
Margus Punab