halb lõhn 19.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

probleemiks on halb lõhn tupes pärast vahekorda.
veidi aega tagasi käisin günekoloogi juures, sain ravi tupeseene jaoks ja sümptomid nagu tükiline voolus ja sügelemine kadusid. nüüd siis halb lõhn. kas on võimalik, et see tekib lihtsalt sperma sisselaskmisest?
kindel partner juba pikemat aega, pole varem mingeid suguhaigusi ette tulnud.

ette tänades

E.R (23)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kaebuste alusel võiks kahtlustada mehel ja nüüd ka teil sugutrakti põletikku. Mehel peaks tegema sperma analüüsi eesnäärme põletiku välistamiseks ja vajadusel ka suguhaiguste testid. Ka teie peakite läbima põletikutestid.
Edu soovides
Margus Punab