eesnaha muutused 17.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

eesnahka katavad eespoolt tihedalt ja ebakorrapäraselt väikesed mannaterasid meenutavad kollased punnid,nad piknevad hästi tihedalt ja ebakorrapäraselt--nad ei tee valu
kuidas seda nimetatakse, kas tegu on haigusega, kuidas neist lahti saab

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan tulla vastuvõtule. Kõigepealt peab selgitama välja põhjuse, siis saab rääkida ravist.
Edu soovides
Margus Punab