mees ei saa orgasmi... 11.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Oleme koos olnud 4 kuud ja mees ei saa n.-ö "löpuni". Olen ise voodis aktiivne ja oleme proovinud ka erinevaid asendeid...Kuni sinnamaani funktsioneerib asi normaalselt aga orgasmini mees ei jöua. Kas probleem vöib olla psüühilist laadi? Momendil tal suured probleemid, kuna eelmise naisega lahutus....Millega saaks teda aidata, et ka temal see "asi" önnetuks? Tänades, Kristi

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on probleem tõesti psühholoogilist laadi. Kui mees tarvitab juhtumisi ka antidepressante, siis on põhjus just neis ravimites. Viimasel juhul aitab ravimitest loobumisest. Muudel juhtudel tuleb stressi põhjustavad probleemid ületada ja teiselt poolt teineteisega enam kehaliselt kohaneda.
Edu soovides
Margus Punab