spermaproov 05.11.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ma tahaksin väga teada,kas spermaproovi saab teha ainult tasuliselt.Elan Tartus,huvi on viljakuses.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sperma analüüs ei anna teie viljakuse suhtes täielikku pilti. Lisaks on vaja teha hormoonuuringud ja teie läbivaatus. Vastavaid uuringuid saab teha riiklikus süsteemis Maarjamõisa polikliinikus androloogia kabinetis, erasüsteemis Tähe Erakliinikus.
Edu soovides
Margus Punab