Kerge valu 17.10.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ma ei tea, mis praegu on, aga parempoolses munandis on kerge valu... Mitte just niiväga valu, aga on tunda, et mingi kerge asi on... Ja tundub nagu oleks veidikene kuum (hästi soe). Ja seoses sellega nagu peenis ei suurene ega jäigastu, kui vaadata mõnda erootilist filmi. Paar päeva tagasi ma vaatasin ja masturbeerisin ning läx lahti ka seejärel, aga nüüd täna ei tea, mis on. Selline jah soe tunne on paremas munandis... Mida tuleks ette võtta??? Mis mul viga praegu on??? Olen muidu 17 aastane poiss ja väga mures. Palun vastake nii kiiresti kui võimalik, et mida teha tuleks esialgu kliinikut külastamata???

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Emotsioonide seest iva leida on väga raske. Kui olete seksuaalselt aktiivne, siis võiks kahtlustada mingit leebemat suguhaigust. Valu munandites võib tekkida vaid trauma või sagedamini põletiku tagajärjel. Kui sugutraktis on põletik, siis kipub ka seksuaalsus alla käima. Kui probleemid püsivad, siis ei teeks paha meestearsti külastada.
Edu soovides
Margus Punab