Peenise eesnaha venitus 13.10.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Peenise eesnaha kitsuse puhul olete korduvalt märkinud, et seda ravitakse kas eesnaha venitamise või operatsiooni abil. Kuidas näeb välja see venitamise protseduur ... kas seda saab ka ise teha või on siiski vajalik meestearsti külastada?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Meestearsti tasub külastada, et hinnata kahjustuse raskusaste ja planeerida optimaalne ravi. Kergematel juhtudel on venitus väga efektiivne. Siiski on tulemus parem, kui kasutada samaaegselt nahka sügavalt pehmendavaid hormoonkreeme.
Edu soovides
Margus Punab