Mis viga? 02.10.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 22 aastat noor, kuid on probleeme potentsiga (igatähes arvan mina nii). Peenis ei lähe enam nii kõvaks nagu varem ja peenisepea on küllaltki pehme ning mastrubeerides hakkab punetama ja tekkivad punased täppikesed. Ei saa enam mastrubeerida nii tihti kui varem ning tundlikus on langenud (kuid peenisepea teeb haiget mastrubeerimisel). Kardan et põhjuseks oli üleliigne mastrubeerimine. Mida teha, see probleem on suureks mureks. Ettetänades ...

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Infot liiga vähe, et teile mingit mõistlikku nõu anda. Kui olete seksuaalselt aktiivne, siis on üheks vaevuste võimalikuks põhjuseks eesnaha põletik. Muude probleemide osas soovitan külastada seksuoloogi.
Edu soovides
Margus Punab