Mükoplasma ja ureaplasma 02.10.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Mure on järgmine, et minu tüdrukul diagnoosti ureaplasma urealiticum ja mykoplasma hominis.
Enne seda tarvitasime mõlemad lühiajalist aega antibiootikumi Doxycliniumi kuna neilu avastati veres klamüüdja. Kui ta günekoloogi juurest vastused sai siis nätas see negatiivset sellest jäi ka ravi pooleli. Võetud sai kuskil poolteist nädalat tüdruk rohkem. Antibiootikumidest tekkis tüdrukul pärmiseen ja mõlemad saime ravi. Määrisin salvi Gyno-Pevaryl 50 mõnel õhtul. Kuid nüüd on tekkinud mu sugutile väikesed valged tükikesed. Kas see on ikka pärmiseenest või on tegi nüüd ureaplasma ja mükoplasmaga? Mure on ka selles, et selline haigus võib põhjustdada viljatust. Oskaksite soovitada mulle ka Tallinnas androlooge kuhu saaksin kontrolli minna.
Ette tänades
Säde

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tallinna vastuvõtu info leiate arsti tutvustuse juures. Lisaks töötab androloogidest Tallinnas Seksuaaltervise Kliinikus ka dr. Olev Poolamets.
Põletikuinfo on vasturääkiv. Praegused probleemid on ilmselt tingitud seenpõletikust. Korrektse uuringute ja raviskeemi saab teha siiksi vastuvõtul.
Senimaale kasutage Pevaryli, veel parem oleks kui saaksite kasutada Klotrimasool kreemi.
Edu soovides
Margus Punab