võimalik suguhaigus? 25.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 24 aastane noormees, probleem sugutiga. Viimastel nädalatel esineb urineerides valu, kipitust ja ka veritsust, eritub valkjaid klimbitaolisi tükikesi. Mitte küll loguaeg aga üsna sageli, veritsus lisandus alles päev tagasi. Kuna mul on pikemat aega kindel partner, ei tohiks olla tegemist suguhaigusega, kuid kas on võimalik, et tegemist külmetuse või mõne muu haigusega. Partneril kaebusi pole. u kuu aega tagasi manustasime mõlemad tableti kuuri, kuna naisel mükoplasma ja ureoplasma korrast ära. Ehk ei mõjunud mulle need tabletid?
Ette tänades, õnnetu noormees.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on tõesti ägeda sugutrakti põletikuga. Soovitan kiiresti külastada kas meeste- või suguhaiguste arsti. Mida pikemalt venitate sada raskem on ravida!
Edu
Margus Punab