intiimelu 22.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Aidake palun nõuandega.
Mu naisel leiti mitu haigust - ureaplasmoosi, vaginoosi ja kandidoosi, olime temaga mitu ravikursust juba läbinud, kuid tulemusi pole. Hiljuti ta sünnitas, meile olid määratud ravimid, mulle - DoxyHexal, temale aga küünlad ja Tarivid, kuid sünnitus algas varem ja lõpetada kursust me ei jõudnud. Mina ise pole arsti poole selle probleemidga pöördunud, kas võib asi olla minus, et mitte ükski ravi ei aita? Kas võib olla probleem selles, et tihtipeale mulle tundub, et naine pole vahekorraks valmis - tupp on kuiv, sisemisega on probleeme. Juhul, kui sellest tekivad väikesed haavandid, võib ka haigus tagasi tulla?
Sergei

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitaksin teil siiski meestearsti visiteerida. Sageli on naiste korduvate põletike põhjuseks just meeste krooniline sugutrakti põletik. Pimesi ravi enamasti tulemust ei anna.
Seksuaalprobleemid, mida kirjeldate on ilmselt psühholoogilist laadi ja võivad lähtuda samadest põletikest. Hea nõu andmiseks on kirjas liiga vähe infot.
Edu
Margus Punab