mure noormehe pärast 22.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mure seisneb selles, et mu 20-ne a-ne nooormees ei ole võimeline vahekorda astuma põhjusel, kuna suguühtesse astumisel ta peenis lihtsalt vajub ära. Tunnen nagu ma ei oleks tema jaoks piisavalt erutav. Muidugi kahtlen selles, arvame mõlemad, et meie suhe on õige ja tegemist on millegi enamaga.Kaldun arvama, et tal võivad olla psühholoogilised mured või liigne pinge. Kas võib ka olla probleem selles, et ta pole juba 2 a vahekorras olnud? Ma olen ta pärast lihtsalt mures ja tahaks teda aidata, aga ei oska. Andke palun nõu, kuhu ta peaks pöörduma ja palju konsultatsioonid maksavad?Milline oleks aitamisel minu panus?

Teie vastust oodates ja ettetänades murelik neiu

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arvatavalt veerandil meestel on uue suhte alguses probleeme erektsiooni ebakindlusega. Enamikel juhtudel probleemid mööduvad teineteisega kohanedes iseenesest mõne nädala jooksul. Kui teie probleem on püsinud pikemalt, siis võiksite koos külastada meestearsti või seksuoloogi.
Edu soovides
Margus Punab