impotents? 09.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Mul on üks väga deligaatne küsimus. Millised võivad olla põhjused, kui 36 aastane mees ütleb, et tal pole vajadust vahekorra järele (läks 2 aastat ennem kui julgesin küsida). Ma mõtlen meditsiinilisi põhjusi! Olen oma abikaasa pärast mures.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Võimalikke põhjuseid on mitmeid. Loetlen mõned minu praktikas sagedamini ettetulnud. Meesuguhormoonide väga madal tase, ebaõnnestumised varasemates suhetes ja hilisem kartus veelkord ebaõnnestuda, erektsioonihäire mida varjatakse huvi puuduse taha, seksuaalse identiteedi eripärad jt.
Edu soovides
Margus Punab