mehe voolus? 03.09.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kohtusin sümpaatse meesterahvaga ja esimene intiimne kokkupuude toimus pimedas. Mind pani natuke muretsema asjaolu, et terve öö jooksul tundsin tema eesnahka ära lükates mingit limast ollust. Ma pole sellist asja varemalt kogenud. Kui tegu võiks olla normaalse sugulise erutuse tunnusega mõnedel meestel (seemnepurset tegelikult ei toimunud, minuteada) või äkki hoopis pesitseb eesnaha all mõni haigustekitaja? Oleksin rõõmus, kui suudaksite nende väheste andmete põhjal mind veidi aidata - saan siis otsustada, kas veel kunagi temaga tegemist teen:)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kirjeldus viitab eesnaha põletikule, mis on tavaliselt iselimiteeruv haigus. Samas võib osadel meestel toimuda erutusseidundis küllaltki rohke peenise pea niiskumine.
Edaspidise suhtlemise koha pealt peaksid olulisemad olema inimese psühholoogilised väärtused mitte tema peenise hetkeseisund.

Edu soovides
Margus Punab