püsiv pikendus 12.08.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Kirjutate, et teatud aparaadiga saab peenist pikendada keskmiselt nii 2,5 cm. Kui püsiv on selline tulemus, kas aja jooksul taastub esialgne suurus?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Venitusaparaadi kasutamise esimeses faasis (esimene kuu) toimub peenise pikenemine eelkõige olemasolevate kavernooskude katva kihi rakkude paisumise läbi. Saadud muutused võivad taanduda. Peale esimest kuud hakkavad venituse all olevad rakud tasapisi ka jagunema. Sellest hetkest peaks tulemus olema püsiv.
Edu soovides
Margus Punab