Mehe steriliseerimine 04.08.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Sooviksin lasta end steriliseerida. Olen 42, peres on kolm last, abikaasaga on asi läbi arutatud. Siit küsimus: kus seda protseduuri tehakse, kui palju see maksma läheb, kas haigekassa ka kuludes osaleb?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ülaltoodud info alusel näib, et vasektoomia peaks teile tõesti sobima. Enne operatsiooni peaksite külastama meestearsti, sest nõutud on ka vähemalt kuuajaline fikseeritud mõtlemisaeg. Tartus Elite kliinikus maksaks vastav operatsioon kohaliku tuimestusega haigekassakaarti omavale mehele 2500 krooni.
Edu soovides
Margus Punab