mis mul viga on 04.08.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

eelmine nädal hakkas kõik pihta.algus oli mul valus urineerida kuid ma mõtlsesin et pole hullu ja läheb üle kuid paari päeva pärast hakkas mingit valget eritist kusitist välja tulema.mida ma tegema pean,palun aidake.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt on tegemist suguhaigusega. Kui te pole seni arsti juurde jõudnud, siis soovitaksin teile võimalikult kiiresti külastada kas meestearsti või dermatoveneroloogi. Vastuvõtule tulles/minnes võiks 2-3 tundi eelnevalt mitte kusel käia!
Edu soovides
Margus Punab