Liiga tundlik peenis 04.08.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere olen 23 aastane ja mul on selline probleem et mul tekkib liiga kergesti erektsioon, ja samas saan ma ka liiga ruttu orgasmi, selleks voib kuluda seksimise ajal naiteks peale sisse panemist paar lukket ja valmis. Oskate oelda kas ma saaksin kuidagi oma seksuaalelu parandada ja mis vahenditega.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Inimese tundlikus on vägagi individuaalne. Seksuaalsfäär on paljus mõjustatud varasematest kogemustest, praegusest seksuaalelu aktiivsusest ja partnersuhte seidundist.
Varast seemnepurset on võimalik mõjutada. Meetoditest olen kirjutanud paljudes varasemates vastustes.
Edu soovides
Margus Punab