sugutungi suurendamine 30.07.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas ravimitega on võimalik suurendada mehe sugutungi naiste vastu? Kas oleks vajalik näiteks veres testosterooni taseme mõõtmine ja seejärel vastav ravi? Kas tavaline testosterooni tõstmise tase tänapäeval on ikka süstimine?

Kui asjad nii kaugel on, siis erektsiooni, seemnepurske ega orgasmiga naisega voodis olles probleeme ei ole, kõik klapib, kuid lihtsalt ka voodivälisel ajal pole erilist huvi naisi taga ajada. Ka psühholoogiliselt probleeme nagu pole, elu on ilus, stressi ja depressiooni ei ole. Olen 30 aastane, seniajani ühegi naisega koos elanud ei ole. Ka kehaehituselt olen kõhnavõitu ja peenikeste luudega, üldsegi mitte sportlik.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vastavate uuringute tegemiseks peaks pöörduma meestersti poole. Kui on tõesti tegemist hormooni madala tasemega, siis saab hormoonasendusravist head tuge.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

peenise suurendamine

Dr Zirel soovitas sellel teemal rääkida teiega. Ta mainis venitus aparaati, millel pidi effekti olema, kas tulemused on püsivad? Või mida teie soovitate?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Venitusaparaadi tulemused on paarikuuse kasutamise korra püsivad. Lisainfot leiate rohketest varasematest vastustest samal teemal.
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi

Peenise suurendamine

Kas mingid imeharjutused, mis on täiesti ohutud ja looduslikud, ikka võimaldavad kasvatada peenist 3-7 cm võrra nagu on kirjas www.suur.ee?
Seal on kirjas, et ei ole vaja mingit kirurgilist operatsiooni ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Vaadake paar vastust tagasi.
Edu
Margus Punab

Loe edasi

Peenise suurendamine

Kuidas ja kui kallis on peenise suurendamine ... kas tehakse seda eestis

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Operatiivse suurendamise võimaluste kohta küsige dr. Kütilt. Pikendamise üheks enamlevinud võimaluseks on ka spetsiaalse venitusaparaadi kasutamine. Täpsem info eri meetoditest ja nende hindadest saate ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: