Veri kondoomis 17.07.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleem järgmine - peale seksi avastasin et kondoomi sees olev sperma on verine, kohe täitsa punane oli, urineerida on kohati nats valus aga ainult korraks, valu tuleb suvalisel ajal natukeseks ajaks, uriin on ka natuke punakas!
Käisin meres ujumas kas sealt ei võinud tulla selline kole katk külge? mis peaks tegema?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sarnasele küsimusele olen viimase kuu jooksul korduvalt juba vastanud. Vaadake ka sealt. Üldiselt on tegemist põletikureaktioonist tingitud seemnepõiekeste või eesnäärme juhade kahjustusega. Vanematel meestel on võimalikuks, õnneks küll harvaks, põhjuseks ka kasvaja. Kindlasti soovitan tulla uuringutele.
Edu soovides
Margus Punab