Viagrast parem ravim meestele 16.06.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

On see tõsi, et on olemas Viagrast parem ravim meestele? On seda ravimit saadaval ka Eestis?

Lugupidamisega,
Jonas

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Hetkel on Eestis erektsioonihäirete ravis saadaval kolm väga head suukaudselt tarvitatavat ravimit: Viagra, Cialis ja Levitra. Kõigil neil on väikesed iseärasused, omad head ja ehk ka nõrgemad küljed. Milline ravim just teile sobib, selgub arsti kabinetis peale taustategurite analüüsi ja vahel alles peale erinevate ravimite proovimist reaalsituatsioonis.
Edu soovides
Margus Punab