Mis võib viga olla 13.06.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Urineerimeneon tsiupa valulik ( kõrvetav tunne ) ja peenisest tuleb väga väikeses koguses aeg ajalt valkjat vedelikku mis pole mitte sperma. nii umbes nädalake

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on ilmselt suguhaigusega. Kindlasti peaksite meestearsti või veneroloogi vastuvõtule tulema/minema. Enne visiiti soovitan 3 tundi mitte kusel käia - siis saab ilma aega viitmata kohe ka testid ära teha. Seni kasutage seksuaalkontaktides alati preservatiivi.
Edu, Margus Punab