Et kas meestearstile, kuid kuhu? 27.05.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Ka minul nimelt on selline probleem, et eesnahk e itule hästi üle sugutipea, tuleb aga see on veidi valus ja kui käega tagasi ei hoia siis tõmbub jälle poole peale tagasi. Olen püüdnud venitada, aga siiani pole muutusi olnud. Olen ise 24 aastane. Et kui peaks minema meestearsti vastuvõtule, siis kus Tallinnas saab minna meestearsti juurde? Kas ka keskhaiglas?
Lugesin teie eelnevaid vastuseid ja tundub, et peaks ka teda külastama.
Tänades T

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitan tõesti meestearsti külastada. Tallinna vastuvõtu ajad ja kohad on olemas arsti tutvustuses. Veel töötab Tallinnas dr. Olev Poolamets, kelle leiab Pelgulinna Naistenõuandlast.
Edu, Margus Punab