Problee 19.05.03 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas meestele on ka olemas mingid vahendid (peale kandoomi ja suguühte katkestamise), mis hoiavad ära naistel raseduse.

Probleemiga mees (23)

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Hetkel teie vanustele midagi head pakkuda ei ole. Loodame, et lähiaastatel saavad kättesaadavaks ka meeste hormonaalsed kontratseptiivid. Soovitan eeskätt preservatiivi kasutamist, mida võiks kombineerida naise poolsete meetmetega.
Edu soovides
Margus Punab