imelik sugutinahk 06.06.02 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
mul on 10 aastat olnud eesnaha peal imelikut heledamad täpid suurusega 0,5mm umbes. Mingit valu ega sygelemist pole olnud. Kuid vahest harva on olnud ka olukorda kus nahk on olnud nagu marraskil, punane, kergelt sygelev. Aga see möödub tavaliselt kiirelt.

Kas tegu voib olla suguhaigusega?
Ehk saate soovitada millise uroloogi/arsti poole pöörduda.

Tänan

Arst vastas:

dr Toomas Kütt

Uroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla

LP. KÜSIJA
Teid vaevav tõbi võib olla raskem kui Te esialgu arvate. On täiesti võimalik , et põete suguhaigust ja kui Te kiiresti abi ei saa võib haigus edasi areneda.Ei saa välistada , et põete süüfilist. Soovitan Teil pöörduda naha-suguhaiguste arsti vastuvõtule ja paluda, et ta Teid aitaks. Kiirustage sellega.
Toomas Kütt