kaalujälgimine 20.02.04 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Tere, Sass!

Tahaksin teada, mida sina arvad kaalujälgijatest. Kas pigem soovitad või laidad ülekaalulistele?

Vabandan, et suhteliselt ebaolulise küsimuse esitan.

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Kaal võiks olla nii nagu sa olid kolmekümneselt. kui oled 40 ja rohkem, siis 10 kilo võib juures olla, sellest piisab.
Ära tee ühetaolisi nälgasid. kui siis 1-2 päeva nälg ja siis vähene söök edasi.
sass
kui üksi ei jaksata ennast jälgida, siis pundis see tavaliselt õnnestub. tekib hasart. Seal on tore see, et midagi ei keelata, lihtsalt jälgitakse, et kõik see, mida sööd oleks kasulik kehale.
elo