vererõhk 25.11.03 / Loodusravi

Külastaja küsib:

Küsimuse sisu:
Tervist!
Olen 40-aastane naine. Muret teeb aeg-ajalt kõrgenev vererõhk kuni 90/145. Hea enesetunne on 65/115. Ja seejärel langeb ka kehatemperatuur. Mõõdan siis, kui tunnen peavalu kuklas ja on üldine ärevus. Muidugi esinevad ka tihti valud südamepiirkonnas. Viimastel aastatel olen ka kaalus juurde võtnud. Dgn pandud ei ole. Ise arvan põhjusteks: öötööd ja möödunud stressirohket aega. Kuidas nüüd hakkama saada? oma vererõhu ja liigsete kilodega.
Tänan Teid.

Arst vastas:

dr Vigala Sass

Päikest!
Lennake arstide juurde. Ja valige ikkagi teadja arst, südame ja veresoonkonna spetsialist. Laske uurida neerusid, pankreast, kilpnääret ja veresooni. Looduslikud vererõhualaldajad on väga mürgised.
sass