Laps kukkus 04.08.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Laps kukkus eile üle diivani ääre rõdu peal,ta oli koos isaga ,isa tahtis kiiresti maast tõsta asja ,ja poiss jõudis lennata,tal otsa ees muhk sinikas ,kuigi täna hommikul ärkas laps sama sugune nagu tavaliselt ,naeratab,roomab ,kõnnib toe najal,et kuna peaks arstile pöörduma või mida peab jälgima?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Jälgige lapse käitumist. Ohtlik aeg on siiski juba möödas. Kui laps käitub endiselt, siis pole pöhjust muretsemiseks.
Tervitades
Anu Sööt