Unes värisemine 12.12.07 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Laps 4a. läheb magama õhtul umbes 10 ajal ja paari tunni pärast ärkab üles nuttes ja väriseb ülekogukeha nagu ei suudaks ennast kontrollida,näen,et tal on paha sel ajal ja tahab alati pissile.Kestab see värin u.1-2 minutit siis möödub ja jääb sügavalt kohe magama.nenede värinate ajal ta unes päris ei ole saab aru,mis ma talle ütlen aga ta nagu ei saa mulle vastata,väriseb lihtsalt.kestnud on see umbes 1 a. jooksul 10 korda.viimasel ajal on tihedamaks need muutunud.Päeval väga aktiivne laps ja ei kurda midagi ja unes toimunut ta ei mäleta.Oskate nõu anda

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Palun tulge minu vastuvõtule Tartu Lastekliinikusse, sest kõigepealt on vaja teha üks uuring ning seejärel saab nõu anda.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt