1.3 aastane ei aja end püsti 12.08.19 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Laps sai täna 1.3 aastaseks ja alles hakkab end püsti ajama. Õigemini kaks päeva tagasi hakkas tagurpidi koera tegema. Kui ise laps jalgadele panna, siis kiirelt tõstab endal jalad õhku, ei taha üldse seista ise. Käimistoolid ja muu selline seisab kasutult, sest ei tunne selle vastu üldse huvi. Kas peaksime hakkama mõtlema neuroloogi juurde aja panemisest? Küsima saatekirja perearstilt?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast! Soovitan kindlasti pöörduda laste neuroloogi vastuvõtule ning selleks on tõesti vaja perearsti saatekirja.
Lugupidamisega
Anu Sööt